מרכיבים טבעיים בלבד

ללא חומרים משמרים, ללא משפרי אפייה וללא תוספת סוכר

אנו מאמינים כי פיצה באיכות פרימיום מתחילה עם מרכיבים טריים באיכות גבוהה. זו הסיבה שאנו רוכשים את כל המוצרים שלנו מספקים איטלקיים מקומיים. אנו מפקחים על תהליך הייצור כולו, משלב הזריעה בשדה ועד לאריזה, על למנת להבטיח כי הפיצה של דונה .איטליה תהיה חוויה עקבית ובלתי נשכחת

הבסיס

בצק הפיצה של דונה איטליה מיוצר מתערובת בלעדית של קמח איטלקי עם גרניטו. הוא כולל תוספת סיבים בעלי ערך תזונתי גבוה יותר, המעניקים לקראסט צבע מושך והופכים אותו לקל יותר לעיכול.

הרוטב הוא הכל

רוטב העגבניות Pulpa Rustica 100% שלנו. המיוצר בכבישה קרה עם שום טרי, אינו מכיל גלוטן או חומרים אלרגניים ומעניק טעם איטלקי קלאסי ובריא.

גבינה שיוצרה לפיצה

אנו גאים להכין את הפיצות של דונה איטליה עם 100% גבינת מוצרלה איטלקית. לגבינה האיכותית שלנו יש מספר תכונות המסה, היוצרות פיצה מעוררת תיאבון ובעלת מראה וטעם נפלאים גם לאחר שהיא מתקררת.

שמן כתית מעולה

אנו משתמשים אך ורק בשמן זית כתית איטלקי מעולה כדי להעניק ללקוחות שלכם פיצה בריאה וטעימה יותר.

תנור מוסק עצים לטעם איטלקי אותנטי

שלא ניתן לעמוד בפניו

הפיצות שלנו עוברות אפייה חלקית בתנורים איטלקיים מסורתיים המוסקים בעצים.

העשן של העצים הוא אחת הסיבות לטעם של הפיצות של דונה איטליה, שאין שני לו.

קצה מוגבה היטב

וקראסט עילאי

התפחת בצק בעל רמת לחות גבוהה, הנמשכת 24 שעות, מאפשרת לנו להשתמש בכמות שמרים מינימלית.

שיטה זו ממצה טעם רב יותר ויוצרת קראסט טעים יותר.

תהליך הייצור הבלעדי של דונה איטליה מגן על הבסיס מפני רוטב עגבניות ושומר על הפריכות והניחוח שלו, עם קצה המתרומם במהלך האפייה.

יותר טעם בכל נגיסה

הפיצה של דונה איטליה מיוצרת באמצעות טכנולוגיה חדשנית, המדמה את השיטה המסורתית של מתיחת הבצק ביד. תהליך הייצור שלנו מאפשר לנו לשמר טכניקות איטלקיות מסורתיות להכנת פיצות, ולהבטיח פיזור אחיד של רוטב עגבניות וגבינה לטעם עשיר יותר.

הקפאה ב45- מעלות
לטעם טרי של פיצה שנאפתה זה עתה

המוצרים שלנו עוברים הקפאה בטמפרטורה של 45°C- ,ונארזים באופן עקבי באריזות המעניקות להם חיי מדף ארוכים יותר ללא צורך בחומרים משמרים. שיטה זו מאפשרת לפיצה שלנו, טבעיות ב-100%, לשמור על כל טעם והערכים התזונתיים שלהן. לאחר האפייה, טעם הפיצה של דונה איטליה נותר זהה לזה של פיצות שנאפו זה עתה.

מושלמת

כפי שהיא

או ניתנת להגשה עם תוספות

דונה איטליה חוגגת את המורשת האיטלקית, אך מאפשרת לכם להיות יצירתיים.

אנו מציעים איכות וטעם נפלא, הניתן להתאמה למוטיבים הקולינריים, לטעמים היצירתיים ולמותג שלכם.