שאלות נפוצות

  • שאלות כלליות

  • אודות הפיצה של דונה איטליה

  • אודות התנורים של דונה איטליה

למי הפתרון של דונה איטליה יכול להתאים?

פתרון הפיצה של דונה איטליה אידאלי למלונות, למסעדות, לבתי קפה, לברים, למתחמי בידור ולאינספור אתרים אחרים המעוניינים להוסיף גיוון לתפריטים שלהם ולהגדיל את ההכנסות ללא מוכבות נוספת.

איך זה עובד?

אתם נרשמים לאחד ממסלולי הפיצה החודשיים של דונה איטליה ומשתמשים בתנור האבן שלנו. תוכנית עם תנור חד-מפלסי דורשת רכישה של 300 פיצות בחודש בממוצע, ואילו תנור דו-מפלסי דורש 600 פיצות בחודש. אתם רוכשים את הפיצות, דונה איטליה דואגת לכל התיקונים הנדרשים בתנורים. אתם משלמים רק על הפיצה.

איך מתחילים לעבוד עם דונה איטליה?

מלאו שאלון מהיר על העסק שלכם. היועץ שלנו יפנה אליכם כדי לעבור על הפרטים ולעזור לכם לבחור את תוכנית הפיצה הטובה ביותר עבורכם. כדי להתחיל עם דונה איטליה, תצטרכו לחתום על הסכם אחריות על התנור, לשלם פיקדון בר-החזר עבור התנור וסכום קטן של דמי משלוח וטיפול.

מה מקבלים כאשר נרשמים לאחת מהתוכניות של דונה איטליה?

כאשר אתם מתקשרים בשותפות עם דונה איטליה, אתם משתמשים בתנור האבן שלנו לאפיית פיצות. עם הפתרון החסין בפני טעויות, מוכן להפעלה ולאפיית הפיצה בשיטת "חבר ואפה", כל אחד מן העובדים שלכם יכולך לאפות פיצות איטלקיות טעימות תוך 3 דקות בלבד. בנוסף לתנור, אנו מעניקים תמיכה טכנית, תחזוקה כללית של הציוד ותיקונים במקרה של תקלה. אנו מציעים גם הדרכה וירטואלית לצוות (והרדכה חוזרת המידת הצורך) וסיוע רצוף, כולל גישה לתבניות פרסום המוכנות לשיווק פיצות על מנת לעזור לכם להגביר את המודעות למוצר שלכם. אנו יכולים גם לעזור בפיתוח מתכוני פיצה ייחודיים אשר ישלימו את המותג והחזון שלכם, והכל תוך מחשבה על הטעם המשובח ופשטות ההפעלה.

מה משך החוזה?

דונה איטליה אינה מאלצת אתכם לחתום על חוזה תחום בזמן. כאשר אתם מתחילים עם דונה איטליה, כל מה שאנו מבקשים מכם לחתום עליו הוא הסכם אחריות על התנור. אתם יכולים לבטל את ההסכם ואת תוכנית הפיצה שלכם בכל עת בהתראה של 30 ימים ולהחזיר את התנור.

מה קורה אם לא אעמוד בכמות הפיצות הנדרשת?

כאשר תתחילו לעבוד עם דונה איטליה בפעם הראשונה, אנו נעניק לכם תקופת הרצה של שלושה חודשים לפני שנתחיל לעקוב אחר צריכת הפיצות החודשית שלכם. אם לא תצליחו לעמוד בכמות הפיצות המינימלית לפי התוכנית שלכם גם בסיום התקופה בת שלושת החודשים, או אם העסק שלכם הוא עונתי, אנו ניצור איתכם קשר כדי לדון באפשרויות.

מה אם אחליט לבטל?

אתם יכולים לבטל את ההסכם ואת תוכנית הפיצה שלכם בכל עת בהתראה של 10 ימים ולהחזיר את התנור.

אילו אמצעי זהירות אתם נוקטים נגד נגיף הקורונה?

על מנת להעניק לכם וללקוחות שלכם שקט נפשי, דונה איטליה השקיעה בטכנולוגיה חדשה וביטלה כל מגע אנושי במסגרת תהליך הייצור, כדי להבטיח כי כל אמצעי הבטיחות במזון הקשורים לקורונה יישמרו ב-100%. כל פיצה נארזת ביחידות בעטיפה עם אריזת Flow. פשוט הסירו את האריזה, והכניסו ו את הפיצה לתוךהתנור של דונה איטליה לאפייה חסרת מגע לחלוטין.

המפעל שלנו באיטליה נשאר פתוח וממשיך לעמוד במשימתו להביא פיצה איטלקית אותנטית לאנשים בכל רחבי העולם.

הצוות שלנו בוחן ועוקב בקפדנות אחר העדכונים של מנהל המזון והתרופות. בהתאם לממצאים שלהם. ברצוננו להרגיע את לקוחותינו באשר למחוייבות שלנו לבטיחות ולסבירות הנמוכה של הדבקה בקורונה כתוצאה מאריזת המזון.

כיום אין ראיות כלשהן המקשרות בין מזון או אריזות מזון לבין הדבקה בנגיף הקורונה.

בנוסף לציות הקפדני שלנו לתקנות ה-FDA אנו מחזיקים גם בהסמכת BRCGS, המבטיחה כי המוצרים שלנו מקיימים את התקן הגלובלי לבטיחות מזון ובעלי אישור IFS.

כיצד ניתן לנסות את הפיצות שלכם?

אתם יכולים לנסות את הפיצה הטעימה של דונה איטליה במשרד הראשי שלנו או אצל אחד משותפי ההפצה שלנו, או באחת הנקודות של הלקוחות שלנו.
פנו אלינו כדי למצוא את הנקודה הקרובה אליכם ביותר.

כמה עולה הפיצה שלכם?

התמחור של הפיצות של דונה איטליה ישתנה קלות בהתאם לכמויות הרכישה, למידע אודות מחירים, אנא פנו למפיץ שלכם או התקשרו אלינו.

היכן הפיצות שלכם מיוצרת?

הפיצות של דונה איטליה מיוצרות באיטליה. אנו משתמשים במתכון בלעדי המאפשר לנו להעניק לכם פיצות בטעם פרימיום ובאיכות של פיצרייה, ללא צורך בטרחה או בהשקעה הכרוכה בהקמת פיצרייה משלכם.

האם הפיצה של דונה איטליה מכילה חומרים משמרים או משפרי אפייה?

כדי ליצור טעם אותנטי של פיצה איטלקית, דונה איטליה משתמשת אך ורק במרכיבי פרימיום, והפיצות אינן מכילות חומרים משמרים, משפרי אפייה או תוספת סוכר. הפיצות שלנו 100% טבעיות ומיוצרות ממרכיבים שאינם מכילים אורגניזמים מהונדסים גנטית באיכות הגבוהה ביותר.

באילו מרכיבים אתם משתמשים?

אנו משתמשים אך ורק במרכיבים טבעיים ב-100%, שרובם גדלים בדרום איטליה. אנו משתמשים בקמח פרימיום מסוג 1, תערובת מיוחדת של דגנים הגדלים באיטליה עם Granito. איננו מוסיפים חומרים משמרים, משפרי אפייה או סוכר למוצרים שלנו, כך שאתם יכולים ליהנות מפיצה עשירה בטעמים נפלאים.

מה כל כך מיוחד בתהליך יצירת הבצק שלכם?

הבצק שלנו מיוצר באמצעות קמח פרימיום מסוג 1 עם Granito. אנו משתמשים בכמות שמרים מינימלית ומניחים לבצק שלנו לתפוח במשך 24 שעות. התוצאה היא פיצה קלילה יותר וקלה לעיכול.

האם הפיצה שלכם אפוייה?

הפיצות של דונה איטליה נאפות בתנורים מוסקים בעצים, כדי להעניק להן טעם איטלקי אותנטי שלא ניתן לעמוד בפניו.
העשן של העץ הוא אחת הסיבות לטעם של הפיצות של דונה איטליה, שאין שני לו.

כמה זמן נדרש כדי לאפות את הפיצות של דונה איטליה?

מכיוון שהפיצות של דונה איטליה נאפות לפני שהן מוקפאות, לאחר ההפשרה נדרשות 3 דקות אפייה בלבד בתנורי אבן בטמפרטורה גבוהה של דונה איטליה, כדי שתוכלו לספק ללקוחות שלכם פיצה איטלקית אותנטית במהירות.

באיזו שיטת ייצור אתם משתמשים?

דונה איטליה משתמשת בשיטה בלעדית של כבישה חמה כדי לייצר את הפיצות שלנו. שיטת ייצור זו לוכדת את הארומה בפנים ויוצרת קראסט המגן באופן טבעי על הבסיס מפני הרטיבות של רוטב העגבניות, ושומרת עליו פריך וריחני.

מה אורך חיי המדף של הפיצות של דונה איטליה הנאפות באפייה עיוורת?

הפיצות שלנו ניתנות לאחסון במקרר או במקפיא. משך חיי המדף המומלץ לאחר תאריך הייצור המוטבע על האריזה הוא 3 ימים כאשר הן מופשרות במקרר או 18 חודשים כאשר הן קפואות.

האם אני יכול/ה להשתמש בתנור פרטי שלי כדי לאפות את הפיצות של דונה איטליה?

אנו לא ממליצים לאפות את הפיצה של דונה איטליה בתנור שאינו של דונה איטליה. לתוצאות הטובות ביותר אנו ממליצים לאפות את הפיצות של דונה איטליה רק בתנור אבן או בתנורים מוסקים בפחם, על מנת למנוע פגיעה בטעם ובאיכות.

האם הפיצות של דונה איטליה נקיות מגלוטן?

כל הפיצות של דונה איטליה מכילות גלוטן, למעט פיצות כשרות לפסח המיוצרות בכל שנה במהלך חודש פברואר בלבד.

האם יש צורך בקולט עשן?

התנורים של דונה איטליה ניתנים להפעלה ללא ונטה, כך שאין צורך בקולט עשן.

איך מתקינים את התנור של דונה איטליה?

הודות לעיצוב חסכוני במקום והפעלה ללא ונטה, ניתן להציב את התנור של דונה איטליה על דלפק, כל שנדרש כדי להפעיל אותו הוא שקע חשמל.

האם יש מגבלות על המקום בו ניתן למקם את התנור?

איננו ממליצים למקם את התנור של דונה איטליה ליד כיורים, מתקנים לטיגון עמוק, או מכשירי גריל.
יש למקם אותו על משטח קריר, שטוח ויבש כגון דלפק, אין למקם תנורים של דונה איטליה על ציוד אחר.

מה מבדיל בין תנור הפיצות של דונה איטליה לתנור קונבנציונלי?

טכנולוגיית התנורים של דונה איטליה כוללת משטח אבן איכותי עם הגדרות ספציפיות מתחת לאבן ובתוך תא האפייה, על מנת להשיג תוצאות אפייה אופטימליות. התנורים שלנו מתחממים במהירות לטמפרטורה של 343-363°C ואופים את הפיצות של דונה איטליה באופן אחיד תוך 3 דקות או פחות. הם כוללים פקדים קלים להפעלה ופועלים ללא ונטה. קראו עוד על התנורים שלנו.

איזה סוג של שקע נדרש עבור התנור של דונה איטליה?

כדי להפעיל תנור חד-מפלסי של דונה איטליה בארה"ב, אתם זקוקים לשקע 110 וולט מסחרי בקיבולת של 20 אמפר.
התנור הדו-מפלסי ידרוש שני שקעים של 20 אמפר כל אחד, או נתיך ייעודי של 40 אמפר.
התנורים החד והדו-מפלסיים של דונה איטליה יפעלו עם שקע מסחרי של 220 וולט.

כמה אמפר צורך כל תנור?

תנור חד-מפלסי צורך 20 אמפר, ותנור דו-מפלסי צורך 40 אמפר.

כמה וואט צורך כל תנור?

תנור חד-מפלסי צורך 2000 וואט, ותנור דו-מפלסי צורך 3500 וואט.

מהי עלות התנור למשך שעה?

העלויות תלויות במיקום שלכם, אך העלות הממוצעת היא כ-0.25-0.15 דולר לשעה (ארה"ב). בישראל, המחיר הוא כ-0.55 ש״ח לקילוואט

באיזו טמפרטורה התנורים של דונה איטליה אופים את הפיצות?

אפייה אופטימלית בתנורים שלנו מתרחשת בטמפרטורה של 320-340°C .